Ragunda kommuns logotyp

Vi är Integration Ragunda

Vi som arbetar på Integration Ragunda är

Elisabeth Johnson, integrationssamordnare

elisabeth.johnson@ragunda.se

 

Johan Högberg, integrationssamordnare

johan.hogberg@ragunda.se

 

Viveka Gardahl, integrationssamordnare

viveka.gardahl@ragunda.se

 

Lena Sirkka, frivilligsamordnare

lena.sirkka@ragunda.se

 

Maria Kaller, integrationsvägledare

maria.kaller@ragunda.se

 

Jaimie Timothy, boendesamordnare

jaimie.timothy@ragunda.se

 

Eva Blomkvist, integrationschef

Eva.blomkvist@ragunda.se

 

 

Välkommen att besöka oss!

 

Hammarstrand

Kundcenter i kommunhuset, Centralgatan 13-15.

Måndag-torsdag kl. 08.00-12.00 samt 13.00-16.00

Fredag kl. 08.00-12.00 samt 13.00-15.00

 

Bispgården

Aktivitetshuset Rondellen, Forsvägen 61: Onsdag kl. 14.00 - 18.00

 

Stugun 

Stuguns bibliotek: Torsdagar kl.15.00 - 19.00

 

 

Du kan även nå oss via kundcenter 0696 - 68 20 00 eller på integration@ragunda.se.

 


 





Relaterade länkar




Dokument




Uppdaterad 2017-12-08 av Niclas Jarlås

Bibliotek
Ragunda hyreshys
Ragundabladet

Ragunda kommun finns också i sociala medier. Välkommen!

Ragunda kommun på Instagram
Ragunda kommun på Facebook
Ragunda kommun på Instagram
Ragunda kommun på Facebook

Telefon Kundcenter 0696-68 20 00

E-post: ragunda.kommun@ragunda.se


Öppettider kommunkontoret:

Måndag-torsdag: 08.00-16.00

Fredag: 08.00-15.00

Lunchstängt: 12.00-13.00

Mer kontaktinformation


Besöksadress

Centralgatan 13-15 Kartalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster


Postadress

Ragunda kommun, Box 150,

840 70 Hammarstrand


Organisationsnummer

21 20 00-2452